Popüler 7 Dijital Pazarlama Kitabı

566
dijitalpazarlamaegitimi

Biliyorsunuz ki kitap okumak, birçok alanda bilgi edinmek adına oldukça önemlidir keza dijital pazarlama alanında kendini geliştirmek isteyen kişiler bu konuya dikkat etmelidir.
Sizin için derlediğimiz son dönemlerde popüler 7 adet dijital pazarlama kitabı derledik. Bu kitaplar sayesinde dijital pazarlama alanında ufkunuzun genişleyeceğine eminiz.

Dijital Pazarlama Temelleri – Emre Gökşin

Bu kitabı dijital pazarlamaya merakı olan kişilerin okumasını tavsiye ederiz. Bu kitap sayesinde dijital pazarlama alanına ufaktan giriş yapmış olacaksınız. Ayrıyeten kitabın yazarı Emre Bey, Puhu TV, Turkcell, GittiGidiyor gibi şirketlerin Pazarlama Müdürlüğünü yapmaktadır, kendisi oldukça başarılı bir pazarlamacıdır.

Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? – Gary Vaynerchuk

Tanıtım bülteninden “İş hayatına şarap satışıyla başlayan ve internetin nimetlerinden faydalanıp bugün “YouTube çağının ilk şarap gurusu” olarak da tanınan Gary Vaynerchuk’ın bu renkli kitabı, hem New York Times hem de Wall Street Journal listelerinde bestseller oldu. İlk yayımlandığı hafta Amazon’a 1 numara, New York Times listesine 2 numara ve Wall Street listesine de 7 numaradan giren Markanız İçin İnterneti Nasıl Kullanmalısınız? şu anda da kendi kategorisinde Amazon.com’un en çok satan ve okunan kitaplarından biri.”

Dijital Pazarlama – Damien Ryan

Bu kitap, dijital pazarlama alanına meraklı olan kişiler için rehber niteliğinde hazırlanmış bir kitaptır. Bu alana heves eden kişilerin mutlaka okumasını tavsiye ederiz.

Dijital Çağda İçerik Yönetiminin Kuralları – Ann Handley, C.C.Chapman

Tanıtım bülteninden “Pazarlama profesyonelleri için içerik yöneticiliği yapan Ann Handley ve online pazarlama danışmanı C.C. Chapman tecrübelerini aynı potada bir araya getirerek online içerik üretimi ve etkili yönetiminin tüm kilit noktalarını ve tüm kurallarını bu kitapta aktarıyorlar okuyucularına…”

E-Ticaret Sosyal Ticaret Mobil Ticaret – Erkan Akar

anıtım Bülteninden “ Kitap, temelde dört ana başlık etrafında ele alınmıştır. Öncelikle e-ticaret konusu; e-ticarete giriş, e-ticaretin amaçları, e-ticaretin türleri, e-ticaret geliştirme ve uygulama süreçleri, e-ticaret iş modelleri, e-ticaret iş planı tasarlama ve uygulama ölçümleri ve de e-ticaret 2.0 konuları çerçevesin-de incelenmiştir. Daha sonra sosyal ticaret, tanımından boyutlarına kadar, ardından da mobil ticaret, tanımından modellerine ve biçimlerine kadar kapsamlı bir şekilde ele alınmıştır. Son olarak, Türkiye’de e-ticaretten mobil ticarete olan durum genel bir bakış açısı ile ortaya konmaya çalışılmıştır.”

Pazarlama 4.0 – Philip Kotler

Dr. Philip Kotler, Northwestern Üniversitesi, Kellogg School of Management’da öğretim görevlisidir. Bu kitabında pazarlamayı derinlemesine konu almış ve oldukça anlaşılır bir dilde okuyucularına aktarmıştır.

Dijital Pazarlama – Olgu Şengül

Bu kitap sayesinde dijital pazarlamanın terimlerini derinlemesine öğreneceksiniz. Orta düzeyli dijital pazarlamacılarının kendi geliştirmesi için mutlaka okunması gereken bir kitap