Youtuber Mervan Tepelioğlu Londra’da Facebook Partisi’ne Katıldı

182

 

Ünlü Youtuber Mervan Tepelioğlu, Facebook’un Londra binasındaki ünlü partiye katıldı.

Mervan Tepelioğlu, Youtube’daki adı ile Forever Gamers-Mervan kanalının sahibidir. Aslen Bolu’lu olan Mervan Tepelioğlu; 3 Ağustos 1996 yılında İstanbul’da doğmuş ve büyümüştür. 2 Ağustos 2013 tarihinde Youtube’da oyun kanalını açan Tepelioğlu, 2 yıl sonra 100.000 aboneye ulaşmış ve internet dünyasında fenomen olmayı başarmıştır. Başlangıçta kanalında iki kişi içerik paylaşırken, Tepelioğlu 11 Ocak 2016 tarihinden itibaren kanala tek başına devam etmiştir.

Youtube kanalı başarılı bir şekilde yöneten ve çok izlenen video içerikler üreten Mervan Tepelioğlu bunun yanı sıra Facebook ve Instagram’da da çok konuşulan paylaşımlar yapmaktadır. Ünlü Youtuber, 16 Haziran 2015 tarihinde Mervan T. adında başka bir Youtube kanalı daha açmıştır. Bu kanalda daha çok vlog, motovlog türünde video içerikler paylaşmaktadır.

31 Temmuz 2017 tarihinde ForeverGamers-Mervan adlı oyun kanalında 1 milyon aboneye ulaşarak bir rekor kıran Mervan Tepelioğlu’nun Youtube kanalı şu anda 1 milyon 119 bin aboneye sahiptir.