Apple Yeni Lansmanı İle Karşınızda!

170
apple-yeni-lansmani-ile-karsinizda

 

Apple Phone XS ve XS Max‘i duyurdu. Geçtiğimiz yılın iPhone X‘inde farklılıkları var fakat; bu farklılar ile çok değişim yaşattığı gözükmüyor gibi.  Max, Samsung’un ünlü Galaxy Note hattındaki en yeni modelden daha büyük bir telefon olmasını sağlayan 6,5 inç ekrana sahip. İlk izlenimler: iPhone X’e benzediği yönünde. Yapı kalitesi elbette Apple’ın standartlarına kadar. Yeni olarak ise  bir fotoğrafın hızlı bir şekilde çekilmesi X’e göre daha hızlı olduğunu gösteriyor; ancak kesin bir şeyi gerçekten bilmek için daha fazla test yapılması gerekiyor.

Ufak Yenilikler İle Daha Fazla Memnuniyet

Ekran ve cam geçen yılki telefondan çok daha iyi olduğu belirtiliyor ama çok fazla değil, Yeni stereo hoparlörler hakkında bir fikir sahibi olmak için ellerindeki alan da biraz fazla yüksek oldu. iPhone XS Max daha büyük, evet, ancak fotoğraflarda gördüğünüz gibi, fotoğraflara baktığınızda ikisini ayırmak neredeyse imkansız. Herhangi bir farklığı ise iPhone’un sahip olduğu modellerinden daha  iyi hissettiriyor. Artı diğer bir boyutlu ise Max, biraz daha ergonomik tasarım olarak daha kullanışlı hale getirilmiş görünüyor.

Yeni iPhone Fiyatları Ne Kadar?

Yapılan lansmanda açıklanan iPhone’un yeni modellerinin fiyatları da belli oldu. İşte yeni cihazların model isimleri ve fiyatları!

apple-yeni-lansmani-ile-karsinizda-2018-fiyatlar