Bafır Adam Kimdir?

1155

Eren Gürkale, “Bafır Adam” isimli Youtube kanalının sahibidir. Kendisi doğuma büyüme ve hayla Bursa’da yaşamaktadır. (Doğum Tarihi) doğumludur.

Youtube kanalını kurduğu tarih 10 Haziran 2014, düzenli olarak video atmaya başladığı tarih 4 Mart 2015,  100.000 aboneye 6 Nisan 2017’de ulaştı. Eren, Youtube macerasında türlü türlü engellerle karşılaşsa da pes etmedi.

Günlük ortalama 250 abone kazanan Bafır Adam kanalı, ortalama haftada 1 video ürettiği için video attığı günler daha fazla abone kazanıyor. Günlük ortalama ise 50.000 bin izleniyor, doğal olarak hafta 1 video ürettiği için video attığı günler daha fazla izlenme kazanıyor. Kanalın en çok izlenen videosu ilginç bir şekilde Çin’den “Motor” getirttiği videodur.

Bafır Adam kanalında, çoğunlukla Çin’den aldığı ürünleri incelemektedir. İzleyici kitlesi Erenin sempatikliğini, güler yüzlülüğünü ve ilginç videolarını seviyor.

Eren, diğer sosyal medya mecralarında da sık sık aktif ve paylaşım da bulunuyor. Bu yolda başarılı şekilde ilerleyen Eren şuan da 220.000 civarı aboneye sahip.