iOS Ve Android İçin En İyi E-Posta Uygulamaları

357
ios-ve-android-icin-en-iyi-e-posta-uygulamalari

1.Outlook

Özellikle iOS için en iyi e-posta uygulaması, Microsoft’un Outlook olarak gözüküyor. Çünkü: Çok fazla karışıklı değil ve kullanışlı bir tasarıma sahip. Outlook, e-postalarınızı olabildiğince çabuk almanıza ve işlerinizi daha kolay halletmenizi sağlıyor.

Modern e-postanın tüm önemli özellikleri şu şekildedir: e-postaları kolayca gelen kutunuzdan arşivlemenizi, silmenizi veya ertelemenizi sağlar.  Filtrelenmiş “Odaklanmış” bir gelen kutusu, gerçekte e-posta ile göndermek istediğiniz önemli e-postalardan gerçekten okumak istediğiniz önemli e-postayı otomatik olarak sıralamaya çalışır. İOS’un, e-postaları yanıtlarken, okundu olarak işaretlemenizi, silmenizi veya e-postaları arşivlemenizi sağlayan bildirim eylemleri desteği. Ayrıca iCloud, Yahoo, Gmail, Exchange, IMAP ve Outlook (tabii ki) dahil olmak üzere hemen hemen her e-posta hizmeti ile çalışır.

Outlook, E-Postalarınızı olabildiğinizce Çabuk Almanıza Yardımcı Olacak.

Outlook rahat e-posta, daha hızlı bir yanıt alt yapısı sunar. Her zaman mevcut bir yanıt çubuğu kullanmak için daha güzel hale getirmek yaşam kalitesi özellikleri vardır. Özellikle tümleşik takvim, hoş bir dokunuş, özellikle de programınıza bir şeyler eklemeniz söz konusu olduğunda, uygulamalar arasında gezinmek zorunda kalmadan e-posta aldığınıza dair ileti alırsınız.

2. Güç Kullanıcıları İçın: Spark

Spark, ıOS’takı tüm e-posta uygulamaları ıçın en iyi bildirim seçeneklerıne sahiptir. En iyi modern e-posta uygulamalarında olduğu gibi, özelleştirilebilir  kullanım eklentileri de vardır (Spark, hem uzun hem kısa swipe’lar için ayrı eylemler eklemenize izin verir). Bir açılır pencere aracı tekerleğinde, bir yan menüde ve e-posta görüntüleyicisindeki araç çubuğunun hangi seçeneklerinde daha fazla seçenek var. Gmail, Exchange, Yahoo, iCloud ve Outlook gibi tüm önemli e-posta sağlayıcı kutularını kontrol eder.

Spark ayrıca, iOS’taki herhangi bir e-posta uygulaması için en iyi tek bildirim seçeneklerine de sahiptir. Bir e-posta geldiğinde ne tür bir önizleme aldığınızı, bildirimlerin iş parçacığı tarafından gruplandırılıp gruplandırılmadığını ve ne tür hızlı eylemler gerçekleştirebileceğinizi (silme ve arşiv açık seçimler olmasına rağmen) seçme konusunda destek var. Ayrıca yabancıları ve otomatik e-postaları otomatik olarak kapatan akıllı bir bildirim seçeneği de var.

Bu da Spark’in isteğe bağlı gelen Akıllı Gelen Kutusu’na bile girmiyor. Bu da Google’ın yakında çıkmayacakları Gelen Kutusu’na çok benziyor, e-postaları kategoriye göre sıralıyor ve hangisinin en önemli olduğunu vurgulamaya çalışıyor. (Sağ üstte her yerde bulunan bir anahtarla kolayca geçiş yapılabilir.)

İçeri girecek çok şey var, ancak ekstra güce ihtiyacınız varsa veya zarif sunumdan daha azını önemsemiyorsanız, Spark da mükemmel bir seçimdir.

3. Android’in En İyi Programı: Gmail

Google, Android’deki (veya iOS’ta) Gmail uygulamasını gerçekten uzun zamandır güncellemedi. Temel uygulama, Google’ın yıllar önce 2015’te gönderdiği gibi görünüyor.Ancak bir Android kullanıcısıysanız, Google’ın kendi platformunda sahip olduğu ana alan avantajını zaten biliyorsunuzdur ve Gmail de istisna değildir. Gmail’in sunduğu diğer hiçbir e-posta uygulaması aynı gücü, özellik kümesini ve hızı sunmaz. Gmail markasının sizi kandırmasına izin vermeyin – Gmail, Outlook, Yahoo, Exchange ve manuel olarak yapılandırılmış IMAP hesaplarını da destekler. Gmail ayrıca, Google’ın bildirim kanalları, simge rozetleri ve pop-up önizlemeleri gibi bildirimlerle yaptığı her şeyi desteklemektedir.

Ayrıca, Android’teysanız, Gmail tam anlamıyla varsayılan seçenektir. Dünyanın hemen her Android telefonunda yüklü olarak geliyor ve her zaman Android’in sunduğu haftalarda veya yıllarda yeni özellikler veya entegrasyonları destekleyen ilk kişi olacak.