Mervan Tepelioğlu Kimdir?

1782

Mervan Tepelioğlu, bugünkü adıyla Forever Gamers-Mervan adlı kanalın sahibidir.Aslen Bolu’lu olan Mervan,3 Ağustos 1996 yılında İstanbul’da doğmuş ve orada büyümüştür.

Kendisini tanımamızı sağlayan Youtube kanalını 2 Ağustos 2013’te açmıştır.Bundan yaklaşık olarak 2 yıl sonra,2 Temmuz 2015’te,100.000 aboneye ulaşarak büyük bir ilerleme kaydetmiştir. Normalde kanala 2 kişi video atarken 11 Ocak 2016’da kanala tek başına devam etme kararı almıştır.

Youtube kanalını başarıyla devam ettiren Mervan, aynı zamanda Facebook sayfasında da paylaşımlara önem vermektedir.Genelde 1 hafta arayla Youtube ve Facebook’ta paylaşım yapan Mervan Tepelioğlu ikinci bir kanal açmaya karar vermiştir ,bu kanalda ilk videosunu 16 Haziran 2015’te atmıştır.

Mervan T. adlı bu kanalıda ise daha çok;günlük vlog,motovlog tarzı videolar paylaşmaktadır. Facebook ve Youtube sayfalarında paylaşıma devam ederken bile Instagram sayfası üzerinden de sık sık paylaşım yapmaya önem göstermektedir. Mervan Tepelioğlu Youtube’da kanalına bu kadar özen gösteren nacizane kişilerden biridir.31 Temmuz 2017’de ForeverGamers-Mervan adlı oyun kanalında 1 milyon aboneye ulaşarak ülkemizde sayılı kişilerin arasına girmeyi başarmıştır.

Hızla büyümeye devam eden Mervan Tepelioğlu günümüzde 1 milyon 119 bin aboneye sahiptir.