Necati Akçay Kimdir?

959

Necati Akçay 1996 yılında Trabon’da doğmuştur ve an itibariyle İstanbul’da yaşamaktadır.2013’yılında ZEONNN adındaki Twitch kanalında yayın yapmaya başlamıştır.
Haftanın çoğu gününde yayın yapan Necati Akçay büyük bir başarıya imza atmıştır.

Türkiye’de en çok izlenen yayıncılar arasında yerini aldığında YouTube sektörüne de girmeye karar vermiştir.13 Aralık 2013’te YouTube kanalına ilk videosunu atan Necati, Twitch’de yakaladığı başarıyı YouTube kanalında da yakalayarak büyük bir başarı örneği gerçekleştirmiştir. YouTube ve Twitch kanallarına önem göstermeye devam ederken Instagram,Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformlarında da sık sık paylaşım yapmaktadır.

YouTube kanalına günde 1 video atan Necati Akçay, Aynı zamanda Twitch kanalında da haftada 5 defa yayın yapmaktadır. Zamanının çoğunu YouTube ve Twitch için harcayan Necati Akçay günümüzde hala Türkiye’nin en çok izlenen yayıncılarından biri olarak yerini koruyor.Bunun nedeni ise yayınlarında ve videolarında içeriğe oldukça önem vermesi.

Yaptığı içerikle izleyicilerinin kalbini kazanan Necati Akçay günümüzde hala çok emek vererek yayıncılık kariyerine devam etmektedir. Günümüzde Player Unknown’s Battleground adlı oyunun milli takımında olan Necati Akçay yakın zamanda Almanya PUBG turnuvasına katılmıştır.

Necati Akçay Twitch platformunda 618.000 takipçiye ve YouTube platformunda 463.000 aboneye sahiptir.